SEO Uzmanı Kimdir
Ben Kimim? - Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Laravel geliştiricisiyim.

2011 yılından bu yana aktif şekilde dijital pazarlama, arama motoru optimizasyonu ve yazılım alanlarında faaliyet gösterdim. 2020 yılı sonrası teknolojilerde, sadece teknik altyapıda değil aynı zamanda UI/UX ve digital marketing operasyonlarını yönettim.

Üniversite yıllarımda ajans tecrübeleri edinerek bir yandan freelance web developer, seo danışmanlığı, içerik yazarlığı yaptım.

Profesyonel kariyerimin dışında bireysel projelerimi hayata geçirdim. Bu süreçte mevcut projelerimin içerik yönetimi, SEO çalışmaları, web tasarım ve backend CMS kodlamasını, grafik tasarımlarını ve SEM (Google Ads) reklam çalışmalarını kendim yönettim.

Profesyonel Hizmetlerim SEO Uzmanlığı, Laravel/PHP/WordPress web sitesi, CMS yönetim sistemi ve e-ticaret danışmanlığı ile markanızın dijitalde fark edilmesini sağlayın
google [#178] SEO UZMANLIĞI SEO uzmanlığıyla web sitenizin rakipleriniz arasından sıyrılarak görünür olmasını sağlayın.
WEB TASARIM SEO uyumlu web sitesi hizmetiyle hem kurumsal bir kimliğiniz, hem de SEO metriklerine uygun bir web siteniz olsun.
E-TİCARET E-ticaret uzmanlığıyla satışlarınızı arttırıp, dönüşüm optimizasyonlarını daha sağlıklı analiz edin.
DİJİTAL PAZARLAMA Kullanıcı davranışları, hedef kitle, satış optimizasyonu ile Dijital pazarlama süreçlerinizi canlandırın.